پرده نمایش پایه دار گرندویو Grandview Tripod Classic

يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
15:32
ایده برتر

پرده نمایش گرندویو Tripod Classic

نوع پرده: پایه دار
ابعاد: 120 اینچ، 1765*2334 میلیمتر
رنگ: سفید

معرفی پرده نمایش گرندویو   Tripod Classic

پرده نمایش های پایه دار به دلیل یژگی های منحصر بفردی که دارند در حوزه تجهیزات اموزشی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

این پرده نمایش سه پایه دار در هر دو نوع Charming (کوچک) و کلاسیک (بزرگ) موجود می باشد.

پرده نمایش پایه دار گرندویو Grandview Tripod Classic قابل حمل بوده و به راحتی نصب می شود و برای کاربری های در حال جابه جایی مانند: تجارت، نمایشگاه ها، جلسات و همایش ها مناسب می باشد.

پرده نمایش پایه دار Grandview Tripod Classic از یک کیس فلزی سیاه به همراه یک پرده مسطح سفید رنگ قرار گرفته بر روی یک سه پایه تاشو تشکیل شده است. ارتفاع این پرده نمایش با کمک قفل تعبیه شده در سه پایه قابل تنظیم است.

معرفی پرده نمایش گرندویو   Tripod Classic

ویژگی ها و مشخصات پرده نمایش Grandview Tripod Charming

سطح این پرده نمایش از مواد منحصر بفردی ساخته شده است که یک سطح صاف برای به نمایش گذاشتن تصاویری با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد.

این سطح انعطاف پذیر که پرده نمایش سه پایه دار گرندویو Tripod Classic نام دارد. جهت نمایش تمامی محتواها ایده آل می باشد همچنین یک انعکاس غنی از رنگ و همچنین تصاویر واضحی را ارائه می دهد.

از جمله ویژگی ها و مشخصات پرده نمایش مدل Grandview Tripod Classic برخورداری از یک سه‌ پایه جمع شونده است که می توان پس از استفاده آن را جمع کرد و به راحتی آن را جا به جا کرد.

قفل دوبل بکار رفته در سه پایه این پرده ‌نمایش مانع از سقوط و لغزیدن پرده نمایش در حین پرزنتیشن ها پس از محکم شدن می گردد و این اطمینان خاطر را به کاربران می دهد که تصاویری صاف بدون تحرک داشته باشند.

پرده نمایش گرندویو سری Grandview Tripod classic در نسبت های اندازه ای 1:1 و 4:3 طراحی شده است که هر یک از مدل ها دارای محدوده ابعاد متنوعی است.

پرده نمایش سه پایه دار گرندویو مدل Tripod Classic در اندازه های 100 اینچی و همچنین ابعاد 60*60، 70*70 یا 84*84 موجود می باشد.

ویژگی ها و مشخصات پرده نمایش Grandview Tripod Charming

پرده نمایش پایه دار گرندویو Grandview Tripod Classic

این پرده نمایش پایه دار به راحتی جمع شده و نصب می گردد که انجام این کار تنها 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

همچنین پرده نمایش پایه دار گرندویو Grandview Tripod Classic دارای یک دستگیره لاستیکی نرم است که باعث سهولت در حین جابه جایی می شود.

شما می توانید برای اطلاع از ویژگی ها انوع پرده نمایش و قیمت انواع پرده نمایش ویدئو پروژکتور و همچنین خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با واحد فروش این شرکت به شماره 73027 تماس بگیرید.

پرده نمایش پایه دار گرندویو Grandview Tripod Classic


[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایده برتر پارسیان است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]